Jak działa Pożyczara

poprzedni następny

Witamy w Pożyczara.pl!

Pożyczara.pl umożliwi Ci posiadanie wyjątkowej kreacji od topowych marek i projektantów za ułamek ceny. Wystarczy się zarejestrować, aby zyskać dostęp do garderoby, z której będziesz mogła wypożyczyć wymarzoną rzecz. Od dzisiaj nie musisz wydawać fortuny, żeby wyglądać zjawiskowo na ślubie, randce, wieczornej kolacji, czy podczas spotkań z przyjaciółmi.

step1

Wybór sukienki i akcesoriów w naszym serwisie jest prosty!

Wybierz z naszego serwisu sukienkę lub inną rzecz i sprawdź jej dostępność w swoim rozmiarze. W naszej garderobie możesz dobrać rzeczy na podstawie stylu, koloru lub projektanta. Staramy się być zawsze na czasie z tym co najmodniejsze, ale jeżeli czegoś u nas brakuje – napisz do nas.

step2

Zarezerwuj datę i okres na jaki chcesz wypożyczyć!

Po wybraniu sukienki lub akcesoriów wybierz datę z kalendarza na kiedy chcesz je mieć u Siebie - możesz wypożyczyć na weekend lub na tydzień. Pamiętaj, aby złożyć zamówienie na co najmniej dwa dni przed planowanym dniem dostawy.

step3

Zwrot sukienki jest równie prosty jak jej wypożyczenie!

Wystarczy, że ostatniego dnia przed godziną 15:00 zamówisz kuriera, który za darmo odbierze od Ciebie przesyłkę. Wcześniej spakuj ją tylko w pudełko, w którym ją otrzymałaś. Numer do naszego kuriera oraz szczegółową instrukcję zawsze umieszczamy wewnątrz przesyłki.

step4

Nie przejmuj się czyszczeniem sukienki!

Zawsze dostarczamy do Ciebie sukienkę w stanie idealnym, nową lub prosto z profesjonalnej pralni, z którą współpracujemy. Do Ciebie należy dobra zabawa, a do nas należy brudna robota. Po Twoim zwrocie to my oddajemy sukienkę do czyszczenia.

step5

Gotowa do wypożyczania!

Ten serwis został stworzony, abyś mogła próbować nowe marki, nowe trendy i czuć się piękna każdego wieczoru. Pamiętaj, że w razie pytań lub wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z nami – kontakt. Cenne będą dla nas także wszelkie sugestie co do funkcjonowania serwisu oraz zawartości naszej garderoby.
Udanego wypożyczania!

Dorota&Kasia

step6
1 2 3 4 5 6